ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

سرمایه گذاری در فارکس از طریق بیت کوین

یکی از معامله‌گران حرفه‌ای بازار ۴ دلیل برای عدم موفقیت استراتژی اکثر افراد در معاملات را مطرح کرد. برخلاف ادعاها، ۹۶ درصد از معامله‌گران در فارکس پول خود را از دست می‌دهند و دلیل آن تکرار اشتباهاتشان بصورت مداوم است.

کارشناس معاملات که در توییتر با نام Bitcoin Macro شناخته می‌شود، ۴ اشتباه زیر را دلایل این شکست می‌داند.

۱. شما می‌ترسید که در قیمتهای پایین بیت‌کوین بخرید
خرید در قیمتهای پایین یکی از پرسودترین حرکاتی است که در معاملات ارزهای دیجیتال می‌توانید انجام دهید. همچنین یکی از سختترین زمانها برای تصمیم‌گیری نیز می‌باشد.
ابتدا افت متوقف می‌شود. پس از ماهها یا حتی سالها روند نزولی، ناگهان ارز از سقوط پایینتر از سطح قیمتی خاصی باز می‌ماند.  این سطح برای بیت‌کوین ۳۰۰۰ دلار بود که طی زمستان دیجیتال سال گذشته رخ داد.
سپس ارز در یک بازه قیمتی خاص و به مدت طولانی معامله می‌شود. برای بیت‌کوین این بازه بین ۳۰۰۰ و ۴۰۰۰ دلار بود‌. 
اگر این دو سیگنال را دیدید وقت آن است که شروع به سرمایه‌گذاری و جمع‌آوری کنید. 
مثلا در ابتدای سال این نشانه‌ها رخ دادند و تنها کاری که لازم بود انجام شود فشار دکمه خرید بود که در آن صورت ۳۰۰ درصد سود میکردید، ولی برای اینکار بیش از حد ترس داشتید.

۲. نگذارید احساساتتان از کنترل خارج شوند
در سرمایه‌گذاری و معامله، احساسات گران تمام می‌شوند. هر شکل از احساسات مثل ترس یا هیجان ممکن است برایتان هزینه بردار باشد.
در یک بازار صعودی، افراد باید در هنگام خواب و بدون هیچ زحمتی سود کسب کنند. ولی، ترس باعث عدم ورود بسیاری به بازار در لحظات مناسب و بخصوص در زمانهای عقب‌نشینی می‌شود. در نتیجه این افراد پس از ادامه‌ی روند صعودی از قافله عقب می‌مانند.
بیت‌کوین ماکرو می‌گوید، اگر بازار روندی صعودی دارد، هر اصلاح قیمت فرصتی برای خرید ارزانتر است. نیازی نیست تا یک متخصص باشید تا این را بفهمید. متاسفانه احساسات بر بسیاری غلبه می‌کند، بخصوص در بازارهای پرتلاطمی مثل ارزهای دیجیتال.

۳. شما از وفق پیداکردن با شرایط متغیر بازار سر باز می‌زنید
سماجت و ماندگاری در بسیاری زمینه‌ها کلید موفقیت است. معامله‌گران باید شدیدا انعطاف‌پذیر باشند. آنها باید بتوانند پس‌زمینه فکری خود را طبق اطلاعات داده شده به آنها توسط بازار تغییر دهند.
متاسفانه بسیاری از افراد نمی‌توانند تصویر ذهنی خود را به راحتی تغییر دهند و با وجود اینکه بازار به آنها می‌گوید که این تصویر را باید رها کرد، دست از آن نمی‌کشند. در نتیجه محتمل ضررهای شدیدی می‌شوند. 
طبق گفته ماکرو، همیشه حق با بازار است. پس اگر می‌خواهید بطور مداوم سود بدست آورید، هیچ دلیلی برای مقابله با آن نخواهد ماند.

۴. شما فقط به صرف اینکه معامله کرده باشید، معامله می‌کنید
طبق گفته‌های یکی از بزرگترین معامله‌گران، جسی لیورمور: "پول درآوردن با نشستن است نه با معامله کردن."
تمام معامله‌گران موفق این را بصورت درونی دانسته و باور دارند. شما یا باید منتظر موقعیت مناسب باشید یا اینکه روند را دنبال کنید. وقتی شانس موفقیتتان بالا باشد، جای نگرانی برای نوسانات نخواهید داشت.
با این حال بیشتر افراد دقیقاب عکس این را انجام می‌دهند. آنها به دنبال کسب سود هرچه بیشتر، هر موقیتی را دنبال می‌کنند. انرژی روانی خود را هدر داده و استرسشان را افزایش می‌دهند. در نتیجه نمی‌توانند در موقعیت مناسب معامله درست را انجام دهند.
ماکرو می‌گوید، از روی تجربه می‌توانم بگویم که رها نکردن معامله و دارایی خود، یکی از بهترین راههای افزایش ارزش خالصتان است.

معامله می‌تواند بازی سختی باشد و بسیاری نمی‌توانند در آن به مدت طولانی بمانند. ولی اگر بتوانید این ۴ اشتباه را از معاملات خود حذف کنید، شانس پیروزی و سودآوریتان به شدت افزایش می‌یابد.

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خ میرداماد، خ سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.