ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

ارتقا امنیت ارزهای دیجیتال

مشارکت صرافی ارز دیجیتال کوینون با دو شریک دیگر برای ارتقا امنیت ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوینون کره‌جنوبی با شرکت حسابداری CertiK و شرکت Xangle هم‌کاری می‌کند تا ایمنی و شفافیت بیشتر برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال را فراهم کند.

در روز ۷ ماه اوت، صرافی Coinone خبر مشارکت اخیر در یک بیانیه را به اشتراک گذاشت. طبق اعلام آن‌ها، CertiK و Xangle به ترتیب راه های تامین امنیت اطلاعات عمومی و همچنین اطلاعات حسابرسی قراردادهای هوشمند را تامین خواهند کرد.

برای Xangle، این گزارش بیان می‌کند که آن‌ها حفاظت از سرمایه گذاران رمزنگاری و نیز پروژه‌های شفاف‌تر را فراهم خواهند کرد. این امر می‌توانند شامل اطلاعاتی در مورد نشانه‌ها، تغییرات در مدل کسب‌وکار یک پروژه، حاکمیت نمادین و نوسانات سهام سرمایه‌گذاری باشند.

 از سوی دیگر، از Certik گزارش شده‌است که اطلاعات حسابرسی را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه علیه مسائل مربوط به اقدامات امنیتی کد، و همچنین بازبینی پروژه‌ها در یک سطح کد، در میان دیگر موارد، فراهم می‌کند.

گسترش ارزهای دیجیتال در صرافی Coinone :

همانطور که قبلا توسط Cointelegraph گزارش شده‌بود،صرافی Coinone قصد خود را برای توسعه به اندونزی در آوریل ۲۰۱۸ اعلام کرد.

این تبادل برای پشتیبانی از شش ارز دیجیتال در ماه ژوئن یعنی Bitcoin (BTC)، Bitcoin Cash (BCH)، Ether Classic (ETC)، Ethereum (LTC)، Litecoin (LTC)و کوانتوم (QAU)تعیین شده است.

 

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خ میرداماد، خ سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.