ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

قابلیت کیف پول کوین بیس

کیف پول صرافی کوین بیس که توسط کاربر کنترل می شود ، به مشتریان خود این امکان را می دهد که از برنامه های غیر متمرکز (DApps) در هر مرورگر دسک تاپ با سرویس WalletLink استفاده کنند.
دسترسی گسترده به DAppsدر یک پست رسمی وبلاگ در 22 اوت منتشر شد،از همین رو کاربران کیف پول کوین بیس می توانند از DApps خود در هر مرورگر دسک تاپ از طریق WalletLink استفاده کنند ، که به عنوان پلی بین برنامه کیف پول کوین بیس مشتریان و مرورگر دسک تاپ است.
از زمان انتشار این مقاله، Coinbase WalletLink را با مرورگرهایی مانند Google Chrome ، Mozilla Firefox ، Microsoft Edge ، Opera و مرورگر غیر متمرکز مبتنی بر blockchain Brave آزمایش کرده است.
 این شرکت قصد دارد در آینده پشتیبانی از برنامه های بومی تلفن همراه و ارزهای بیشتری را اضافه کند.در بهار امسال ، ک.ین بیس خدماتی را برای پیوند دادن حساب کاربران در سیستم عامل اصلی کیف پول کوین بیس خود ارائه داد ، که در آن کوین بیس ارزهای دیجیتال و کلیدهای خصوصی مشتری را ذخیره می کند. با استفاده از کیف پول کوین بیس، کاربران ارزدیجیتال خود را که توسط کلیدهای خصوصی منحصر به فرد محافظت می شوند ، ذخیره می کنند.

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خ میرداماد، خ سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.