ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

شرکت اپل و ارزهای دیجیتال

اگرچه انتشار اپل کارت، سرمایه گذاری مشترک با شرکت سرمایه گذاری گلدمن ساکس، دلالت بر عدم تمایل به آینده ارزهای دیجیتال دارد ، اظهارات اخیر این پروژه منجر به وضعیت دیگری می شود.
معاون گفت و گو با مدیر ارشد تجارت CNN ، جنیفر بیلی ، معاون Apple Pay ، نظرات جمعی این پروژه را درباره صنعت رمزنگاری ابراز کرد:ما در حال تماشای رمزنگاری هستیم. ما فکر می کنیم جالب است ما فکر می کنیم این پتانسیل طولانی مدت جالب دارد.این بیانیه بی اساس نیست. با اعلام اخیر فیس بوک از Pesra و بسیاری از شرکت های دیگر مانند HTC که پذیرای رمزنگاری هستند - یا از طریق محصولات حاوی بلاکچین یا از طریق دارایی های خودشان - بیانیه مورد علاقه اپل دارای حداقل استراتژیک است.
 از آنجا که کریپتو همچنان به موضوعی داغ برای شرکت های  سیلیکون ولی تبدیل شده است ، عدم دسترسی به جامعه رمزنگاری یک انتخاب ضعیف برای شرکتی است که به دنبال جذابیت بازار فناوری های زرنگ است.
همانطور که قبلاً توسط این نویسنده گزارش شده است ، شرایط و ضوابط اپل کارت شامل بند ممنوعیت خرید رمزنگاری با کارت اعتباری است. این اختلاف بین اظهارات معاون رئیس پروژه و محصول منتشر شده ایجاد می کند.
تصمیم برای حذف رمزنگاری ممکن است حرکتی بدخواهانه از طرف اپل نباشد. این بند بخشی از یک سیاست بزرگتر در برابر هرگونه پیشرفت وجه نقد با کارت بود ، از جمله روش های دیگر خرید ارز با کارت. با این حال ، هنوز چیزی برای انتظار وجود ندارد.با اینكه هنوز هیچ عملیاتی در مورد پشتیبان گیری از اظهارات صورت نگرفته است ، این احتمال باقی مانده است كه این اظهارات صرفاً تلاش برای بازگرداندن جامعه رمزنگاری به داخل باشد. فقط زمان خواهد گفت که آیا اپل اقدامی مشروع برای پذیرش رمزنگاری انجام داده است یا اینکه این اظهارات همچنان باقی خواهد ماند.

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خ میرداماد، خ سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.