ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

معرفی استیبل کوین جدید

بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان ، بایننس ، اخیراً با Paxos به منظور ایجاد یک استیبل کوین جدید متصل به دلار (USD) مجدداً شراکت داشته است.
مدیر عامل شرکت Paxos Asia Rich Teo تأیید كرد كه تصویب برای استیبل کوین   جدید با بایننس گامی بزرگ در جهت یك بازار رمزنگاری با ثبات تر و موفق تر است. به گفته وی ، این برند به دلیل شفافیت و کیفیت خدمات خود شناخته شده است ، بنابراین مطمئناً نتایج باید بسیار خوب باشد.
Changpeng ژائو ، مدیر عامل صرافی بایننس ، تأیید کرده است که او همچنین از این پروژه خوشحال است و برای توسعه توکن جدید همکاری مشترکی با Paxos دارد. 
این پروژه جدید به گونه‌ای تنظیم شده است که این شرکت به مشتریان خود اجازه دهد در هنگام مراجعه به استیبل کوین گزینه های بیشتری داشته باشند.
کلیه توکن هاب BUSD توسط دلار با بایننس قابل بازخرید است و در برابر بیت کوین ، ریپل و بایننس کوین روی پلت فرم معامله می شود. 
به تمام مشتریان این پلتفرم اجازه داده می شود مستقیماً با استفاده از دلار توکن های PAX نیز بخرند.اکنون Paxos بعنوان متولی رسمی و صادر کننده نشانه های BUSD عمل خواهد کرد. این شرکت همچنین مسئولیت حسابرسی هایی را که بر روی پلت فرم انجام می شود ، خواهد داشت.
 

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خ میرداماد، خ سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.