ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

دانستنی های خرید و فروش کریپتوکارنسی

چگونه می توان میزان معاملات رمزنگاری  را افزایش داد 

چرا همه در مورد معاملات بزرگ رمزنگاری بحث می کنند؟ در واقع ، چنین معاملاتی ممکن است کمک به صعود در بازارهای رمزنگاری باشد.

در اوایل ماه آوریل ، بیت کوین (BTC) اولین بهبود اساسی را در ماه های اخیر مشاهده کرد ، هنگامی که قیمت ارز جهانی از حدود 4000 دلار به 5000 دلار افزایش یافت ، صنعت به طور جدی در مورد دلایل افزایش غیرمنتظره بحث می کرد. در حالی که برخی از خودیها مانند مدیر عامل شرکت "Binance Changpeng Zhao" نسبت به کاتالیست ها بی اطلاع بودند ، برخی دیگر در مورد تأیید یک صندوق معامله شده بیت کوین و حتی "Brexit" حرف زدند .

با این حال ، برخی بر این باورند که سفارشات رمزنگاری می تواند برای بهبود بازار پاسخگو باشد. طبق گزارش رویترز ، احتمالاً این سود با سفارش 20،000 بیت کوین (بیش از 100 میلیون دلار در آن زمان) حاصل شده است.

معاملات بزرگ می تواند الگوریتمی را بسازد به طوری که از نرم افزار خودکار استفاده می کند تا روند را تشخیص دهد و تعیین کند چه زمانی باید معاملات انجام شود. با شناسایی ساز و کارها ، تجارت خودکار آغاز شد و مجبور شد قیمت ها و حجم ها برای چند روز متوالی افزایش یابد و بیت کوین سطح 5،300 دلاری را آزمایش کرد.

 


در مواردی که می خواهید مقدار زیادی کریپتوکارنسی را منتقل کنید ، ممکن است با مشکلات زیادی روبرو شوید.

بارزترین مورد این است که اکثر مبادلات رمزنگاری محدودیت های روزانه و ماهانه در برداشت را برای کاربران عمومی دارند. به عنوان مثال ، عمده "Coinbase" ایالات متحده ، روزانه مبلغ 10،000 دلار برای کاربران حرفه ای خود دارد که می تواند تا 25،000 دلار افزایش یابد. 

در عین حال ، با استفاده از مبادله "Coinbase Pro" ، یک معامله گر ماهر می تواند محدودیت ها را تا 25000،000 دلار در روز افزایش دهد. "Binance" می تواند در صورت درخواست شخصی محدودیت روزانه شما را نیز افزایش دهد. خلاصه اینکه ، هر دو مبادله عمده ممکن است به شما امکان دهد تا روزانه 25 میلیون دلار تجارت کنید. با این حال ، شما هنوز هم باید با تعامل مستقیم با صرافی ها ، این محدودیت ها را تعیین کنید.

علاوه بر این ، همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، نقل و انتقالات بزرگ رمزپایه ممکن است بازار را تحت تأثیر قرار دهد. با توجه به سفارشات بزرگ ، ممکن است قیمتها افزایش یابد و معامله گران الگوریتمی را مجبور به خرید و فروش کنند.

آیا برای خرید و فروش کریپتوکارنسی حقه دیگری وجود دارد؟
تقسیم معاملات به قطعات کوچکتر و استفاده از مبادلات مختلف رمزنگاری یک روش معمول برای تجارت با حجم زیاد است.

اگر شخصی در یک لحظه مبلغ زیادی از رمزنگاری ها را بفروشد ، احتمالاً می تواند باعث وحشت بازارها شود و قیمت ها را مجبور به تغییر کند. بنابراین ، تقسیم یک معامله بزرگ در بسیاری از قسمت ها و فروش آن در مدت زمان طولانی ، یک ترفند متداول برای کسانی است که می خواهند مبادلات زیادی را انجام دهند. با این وجود ، ممکن است برای معاملات بعدی پول کمتری بدست آورید ، زیرا ارزش فروش با فروش بیشتر از آنچه می تواند تقاضای بازار داشته باشد کاهش می یابد.

روش دیگر فروش رمزنگاری خود در مبادلات متعدد است. هرچند این استراتژی بسیار زمان بر است ، زیرا شما باید زمان زیادی را برای تقسیم معامله بین مبادلات مختلف و محاسبه هزینه هرکدام صرف کنید.

سرانجام ، برخی از معامله گران توصیه می کنند یک طرف مقابل پیدا کنید که نیاز به خرید مقدار دقیق کریپتوکارنسی مورد نظر برای فروش خود داشته باشد و سپس مستقیماً معامله را تنظیم کنید.

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خ میرداماد، خ سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.