ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

کاربران لیبرای فیس بوک فاقد حقوق واضح هستند

یکی از اعضای هیئت مدیره دولت فدرال رزرو گفته است که کیفیت فیس بوک به دلیل عدم شفافیت در مورد حقوق آنها ، می تواند خطراتی را برای مصرف کنندگان ایجاد کند.

لائل براینارد ، که ریاست کمیته های فدرال در مورد ثبات مالی ، امور بانکی بانک مرکزی فدرال رزرو ، مصرف کننده و امور جامعه و پرداخت ها ، پاکسازی و تسویه حساب ها را دارد در سخنرانی در “آینده پول در عصر دیجیتال” انتقاد خود را از “Libra” بیان کرد.

حقوق مصرف کنندگان مبهم است
لائل براینارد ، شماری از شبکه های پرداخت موجود را در سیستم عامل های دیجیتال مانند “Alibaba” و “WeChat” جمع کرد و خاطرنشان کرد که با برخی تخمین ها ، “AliPay” و “WechatPay” تنها در سال 2018 بیش از 37 تریلیون دلار پرداخت کرده اند.

با این حال ، تلاش فیس بوک برای راه اندازی یک شبکه جهانی “stablecoin” (با توجه به 2.7 میلیارد کاربر کاربر بالقوه آن) فوریت خاصی را برای بحث درباره شکل های فعلی و آینده پول ایجاد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که حمایت های قانونی و نظارتی مصرف کننده برای سپرده های بانکی ، از طریق بیمه ، بدهی های واضح در موارد کلاهبرداری و افشای استاندارد درمورد هزینه های حساب و پرداخت های بهره وجود دارد ، هنوز مشخص نیست که در صورت وجود ، چه حمایت هایی ارائه می شود.

وی گفت: “نه تنها مشخص نیست که آیا حمایت های قابل مقایسه با کیفیت وجود خواهد داشت یا مصرف کنندگان چه عواملی را به دنبال خواهند داشت ، اما حتی مشخص نیست که مصرف کنندگان با چه ریسک قیمتی روبرو می شوند ، زیرا به نظر نمی رسد که دارایی های زیربنایی “stablecoin” را داشته باشند.

سیستم مالی جهانی و مسابقه ارزهای دیجیتال
گذشته از تأکید جدی بر حمایت از مصرف کننده ، لائل براینارد همچنین دیدگاه دقیق خود را در مورد سهام احتمالی مطرح شده توسط “Libra” در میان گذاشت.

 

 

همانطور که گزارش شد ، تحلیلگران بازارهای سرمایه “RBC” اخیراً هشدار داده اند که در صورت تصمیم گیری برای تنظیم نهایی مقررات ایالات متحده ، ارز نهایی دیجیتالی بانک مرکزی چین می تواند به ارز واقعی دیجیتال جهانی در اقتصادهای نوظهور تبدیل شود.

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خیابان میرداماد، خیابان سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.