ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

شرکت سرمایه گذاری خدمات مالی آمریکایی "Fidelity " خدمات حضانت رمزنگاری را راه اندازی کرد

سرمایه گذاری های شرکت "Fidelity" کاملاً از خدمات کریپتو کارنسی استفاده نمی کند

شرکت سرمایه گذاری خدمات مالی آمریکایی "Fidelity " خدمات حضانت رمزنگاری خود را به طور کامل راه اندازی کرده است.

ابیگیل جانسون "Abigail Johnson" ، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری "Fidelity" ، در مصاحبه با روزنامه فایننشال تایمز که در تاریخ 18 اکتبر منتشر شد ، این پیشرفت را فاش کرد ، جانسون گفت که این شرکت آماده است تا پس از یک سال آماده سازی و انباشت مشتری ، تجارت حضانت رمزپایه خود را از بین ببرد.

یک تجارت نوپا اما امیدوارکننده
در پاییز گذشته ، "Fidelity"به طور خاص اظهار داشت كه می تواند یك سرویس از كریپتوکارنسی را برای محافظت از صندوق ها ، دفاتر خانواده و مشاوران مالی یك شركت در سطح سازمانی ارائه دهد. جانسون ضمن اینکه این نوع از خدمات را نوپا و جدید و توسعه نیافته به حساب می آورد ، اما پتانسیل آن  بالا دانست و گفت: "افرادی در خارج از کشور با مقادیر قابل توجهی ثروت در ارزهای رمزپایه و بیت کوین وجود دارند و آنها به دنبال کسی هستند که آن ارز ها را برای آنها نگه دارد ،که در غیر این صورن شما باید یک برنامه داشته باشید تا بتوانید آن ارزها را به شخص دیگری تبدیل کنید."

جانسون در مورد پیشنهاد حضانت "Coinbase" استدلال كرد كه "Coinbase" هنوز شرکتی است که اکثر مردم هرگز اسمی از آن نشنیده بودند ، و آنها با مشاوران مستقل روابط خاصی ندارند."

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، حضانت "Coinbase" در ابتدا در نوامبر سال 2017 اعلام شد و در ژوئیه سال 2018 راه اندازی شد ، با هدف تأمین امنیت قوی دارایی های رمزپایه ، که طبق گفته های "Coinbase" نگرانی "شماره یک" سرمایه گذاران نهادی بوده است و از ماه آگوست ، حضانت "Coinbase" ادعا كرد كه دارایی ها را به نمایندگی از بیش از 120 مشتری در 14 كشور مختلف ذخیره می كند.

رویکرد دقیق "Fidelity"​ برای تجارت کریپتوکارنسی
اخیراً ، كاتلین مورفی  "Kathleen Murphy" رئیس سرمایه گذاری شخصی حضانت "Fidelity" ، گفت كه این شركت برای محافظت از مشتری های خود مبادله رمزپرداخت ارز را روی سیستم عامل های خرده فروشی ارائه نمی دهد. وقتی از وی سؤال شد كه چه كسی از کاربران انتظار دارد كریپتوکارنسی را "به روشی معنی دار" در "Fidelity" معامله كنند ، مورفی پاسخ داد:

"می دانید ، ما واقعاً مراقب آن هستیم. بنابراین ، در حالی که ما از لحاظ تلاش برای درک آن و ابتکاری و اندیشمند بودن ، از رمزپایه استفاده می کنیم . ما همچنین در مورد اینکه کجا آن دسته از کالاها را ارائه می دهیم بسیار محتاط هستیم ، بنابراین آنها به طور گسترده در بستر خرده فروشی ارائه نمی شوند. ما می خواهیم بسیار مراقب باشیم تا اطمینان حاصل کنیم که سرمایه گذاران که واقعاً سرمایه گذار نهادی نیستند با رمزنگاری اشتباه نمی کنند. "

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خیابان میرداماد، خیابان سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.