ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

برنامه پیام کوتاه "Kik" و گسترش کسب و کار در ارزهای دیجیتال

برنامه پیام کوتاه "Kik" اکنون با مالک جدیدی کار خود را در مورد "Kin Token" ادامه خواهد داد
"MediaLab" ، یک شرکت هلدینگ مستقر در سانتا مونیکا ، برای دستیابی به برنامه پیام رسانی "Kik" توافق خود را با "Kik Interactive" نهایی کرده است.

"MediaLab" پتانسیل بالا و بلند مدت کارامدی را برای "Kik" و "Kin token" را می بیند
در 18 اکتبر ، در یک ارسال وبلاگ برای میلیون ها عضو از اعضای انجمن "MediaLab" اعلام کردند که برنامه پیام رسانی "Kik" را به دست آورده اند و توضیح دادند که چگونه این کسب و کار در آینده برنامه ارزهای دیجیتال تأثیر خواهد گذاشت.

"MediaLab" گفت که این شرکت در دراز مدت به "Kik" متعهد است و معتقد است که "بهترین روزهای ممکن برای "Kik" پیش بینی شده است."

"MediaLab" با وجود ارائه جزئیات بیشتر در مورد کار (KIN) ، اظهار داشت که پتانسیل طولانی مدت را در پروژه این توکن مشاهده می کند ، و همکاری با بنیانگذار و مدیر عامل شرکت "Kik Ted Livingston" را ادامه خواهد داد.

"MediaLabs" همچنین برنامه های خود را برای ریشه کن کردن هرزنامه ها و پیام های ناخواسته ، سریعتر و مطمئن تر بودن برنامه و کاهش تعداد ایرادات برجسته کرد.

 "SEC"
"Kik" بیش از یک سال گذشته با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده "SEC" درگیر شده است. "SEC" ادعا كرد كه هنگام عرضه توكن "Kin" تقريباً با 100 ميليون دلار در عرضه خود در اواخر سال 2017 ، قانون اوراق بهادار را نقض كرد.

لیوینگستون "Livingston" در چندین نوبت اظهار داشت که آنها در مورد آینده "KIN"  با تنظیم کننده های ایالات متحده "هر چقدر هم سخت باشد" خواهند جنگید! وی در ادامه گفت : "خبر عالی: "Kik" اینجا برای ماندن است !!!! و برنامه های بسیار هیجان انگیزی برای بهتر شدن وجود دارد. برای جزئیات بیشتر به زودی گوش به زنگ باشید."

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خیابان میرداماد، خیابان سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.