ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

رای دادن با تلفن همراه مبتنی بر بلاکچین

دو ایالت در ایالات متحده امریکا در حال رای دادن با تلفن همراه مبتنی بر "blockchain" در انتخابات ویژه ماه نوامبر هستند.

با این فناوری به رای دهندگان واجد شرایط پیشنهاد می دهند تا رای خود را با استفاده از تلفن های هوشمند خود که از طریق "blockchain" و فناوری تشخیص چهره تضمین شده اند ، رأی دهند.

از آنجایی که زیاد شدن آمار رای دهندگان در ایالت متحده بسیار مهم است برای همین از رای خلبان ها هم چشم پوشی نکرده و به خلبان ها هم این اجازه داده می شود که از رای دادن غافل نشوند چرا که شرکت کنندگان در خلبانی اکثراً در خارج از کشور خدمتگزار هستند. همینطور به کارمندان در خارج از کشور ، وابستگان واجد شرایط آنها و سایر رأی دهندگان خارج از کشور این امکان را می دهد تا رای خود را از طریق برنامه تلفن همراه ، که توسط موسسات خیرخواهی توسک "Tusk" تهیه شده است ، رأی دهند.

دن لونای "Dan Lonai" ، مدیر خدمات اداری شهرستان اوتیلیا ، گفت که قصد دارند مشارکت رأی دهندگان را گسترش دهد و شهروندان بتوانند از حق رأی خود استفاده کنند.

سایر حوزه های قضایی ایالات متحده آمریکا رأی گیری مبتنی بر blockchain را امتحان کرده اند
ویرجینیا غربی اولین ایالتی بود که در انتخابات فدرال از طریق بستر "Voatz" رای گیری مبتنی بر "blockchain" را ارائه داد. از آن زمان تاکنون ، "Tusk Philanthropies" با شهر دنور ، کلرادو و ایالت یوتا ، یوتا ، همکاری کرد. 

"Blockchain" می تواند مشارکت رأی دهندگان را بهبود بخشد
پیش از این "Cointelegraph" گزارش داده بود که "Tantk Philanthropies" می خواهد از فناوری "blockchain" استفاده کند تا مشکل کم مشارکت رای دهندگان در سیستم انتخاباتی آمریکا را برطرف کند. به گفته توسك ، این امر نمایندگی سیاسی و متعاقباً ، كیفیت دولت را بهبود می بخشد. شیلا نیکس "Sheila Nix"، رئیس امور بشردوستانه توسک "Tusk" به "Cointelegraph" گفت:

"Blockchain" امن ترین گزینه ای است که در حال حاضر وجود دارد ، اما ما فروشنده و فناوری آگونیستیک هستیم و در آینده برای راه حل های جدید آماده هستیم. ما فکر می کنیم پتانسیل رشد زیادی برای رأی گیری مبتنی بر "blockchain" وجود دارد . "

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خیابان میرداماد، خیابان سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.