ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

راه اندازی کیف پول "Lightning Network" بیت کوین

"ACINQ" از کیف پول "Lightning Network" بیت کوین نسل دوم خود رونمایی کرد
"ACINQ" ، توسعه دهنده اجرای "Lightning Network" بیت کوین فرانسوی ، در تاریخ 18 اکتبر کیف پول شبکه ، "Phoenix" را از طریق توییتر معرفی کرد. یک ویدیوی همراه با پست ، تعدادی از عملکردهای کیف پول را نشان می دهد ، همه از طریق یک کاربری قابل دسترسی است. 

از تنظیم تا دریافت و پرداخت در کمتر از یک دقیقه
از نصب جدید برنامه کیف پول در دستگاه "Android" ، تا راه اندازی کیف پول جدید فقط یک کلیک فاصله دارد. اگرچه کیف پول جدید کانالهای باز ندارد ، اما باز هم می تواند فاکتور "LN" تولید کند و وام دریافت کند.

با یک معامله دریافتی ، برنامه پیشنهاد می کند تا یک مبلغ تعیین شده را برای پرواز تنظیم کند. کاربر می تواند هزینه ای را بپذیرد ، از ورود نقدینگی در آن به طور کامل اجتناب کند یا از پرداخت آن امتناع ورزد.

پس از تأمین بهای کیف پول ، پرداخت اسکناس "Lightning Network" با اسکن فاکتورهای "QR" و فشار دادن دکمه هزینه ، صورت می گیرد و قادر است مسیرهای پرداخت را بدون همگام سازی جدول مسیریابی پیدا کند.

تهیه پشتیبان ، بازیابی و تعویض در کیف پول های بیت کوین زنجیره ای
تهیه پشتیبان از کیف پول به سادگی یک شماره 12 کلمه ای ایجاد می کند که باعث می شود کیف پول در دستگاه دیگر بازیابی شود. تنها چیزی که در این روند از دست رفته تاریخ معامله است.

پرداخت یک آدرس بیت کوین معمولی به کاربر هشدار می دهد که معامله مبادله ای خواهد بود. کاربر باید برای درخواست مبادله کلیک کند ، و پس از تأیید مبادله و هزینه ، روی پرداخت کلیک کند.

در همین حال ، "ACINQ" هنوز هم قصد دارد همچنان کیف پول "LN" اصلی خود یعنی "Eclair" را برای کاربران پیشرفته ادامه دهد.

در اوایل ماه جاری ، این شرکت اعلام کرد که 8 میلیون دلار بودجه از طرف شرکای خود ، از جمله یک بانک دولتی فرانسه تأمین کرده است.

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خیابان میرداماد، خیابان سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.