ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

میزان علاقمندی آلمانی ها برای استفاده از "stablecoin"

اخبار رمزنگاری آلمانی

خبر آلمانی زبان، با یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که 27٪ آلمانی ها علاقه مند به استفاده از "stablecoin" برنامه ریزی شده برای "Facebook" هستند ، که از زمان اعلام آن در ژوئن 2019 در سراسر جهان مورد بحث قرار گرفته است. علیرغم انتقادهای موجود به لیبرا ، تنظیم کننده های جهانی برنامه ای برای ممنوعیت ابتکار کریپتوکارنسی فیس بوک یا سایر پروژه های "stablecoin" ندارند .

 

"Lykke" نشانه ابزار "Lykke"​ را برای شرط بندی در برابر بازارهای رمزنگاری راه اندازی کرد
همانطور که توسط "Cointelegraph auf Deutsch" در 14 اکتبر گزارش شده است ، شرکت راه اندازی "blockchain" سوئیسی "Lykke" اخیراً یک توکن جدید را برای ردیابی عملکرد 25 ارز رمزنگاری شده و همچنین قرار دادن شرط های افت قیمت در بازار رمزنگاری راه اندازی کرد. گفته می شود که ابزار جدید "Lykke" با نام "LyCI" در کوتاه مدت 73 درصد از بیت کوین ، 9.6 درصد اتریوم "XRP" و 9/5 درصد "XRP" را شامل می شود.

 

"Ormera" ، بستر جدید برای صورتحساب برق
شرکت های سوئیسی "PostFinance" و "Energie Wasser Bern "EWB راه اندازی "Ormera" را آغاز کردند ، راه اندازی جدیدی که ابزاری برای اندازه گیری و صورتحساب خودکار برق تولیدی را ارائه می دهد. "EWB" در بیانیه گفت: براساس فناوری "blockchain" ، پلت فرم "Ormera" در نظر دارد با حمایت از مصرف مؤثر انرژی تولید شده در تولید غیر متمرکز ، هزینه های اداری را کاهش دهد.

.

اخبار لیبرا
در 18 اکتبر ، "Cointelegraph" در مورد نظرسنجی جدید گزارش داد که نشان می دهد 27٪ از آلمانی ها قصد دارند از ارز برنامه ریزی شده فیس بوک استفاده کنند. این نظرسنجی نشان می دهد که 73٪ از ساکنان آلمان ، طرح كلی را كاملاً رد كرده اند ، 42٪ آنها گفتند كه به فیس بوك اعتماد ندارند ، در حالی كه 31٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند كه آنها فقط به ارزهای متمرکز اعتقاد دارند.

همچنین روز پنجشنبه ، رئیس جمهور بافین ، فلیکس هوفلد ابراز نگرانی در مورد لیبرا ، ادعا کرد که برنامه رمزگذاری شده توسط فیس بوک تعدادی سؤال حل نشده را می بیند و نشان دهنده یک ارز موازی است که بصورت خصوصی ایجاد می شود.

به رغم نگرانی های موجود ، تنظیم کننده های مالی جهانی در حال برنامه ریزی برای ممنوع کردن مقادیر فیسبوک یا سایر شیادها نیستند ، بنیو کوئر ، مدیر بانک مرکزی اروپا در مصاحبه ای در 17 اکتبر گفت: با این حال ، کوئور تأکید کرد که چنین ابتکاراتی باید مطابق با استانداردهای نظارتی بالا باشد که توسط بانک مرکزی اروپا تنظیم شده است. 

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خیابان میرداماد، خیابان سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.