ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

پیشرفت های چشمگیر ژاپن در عرصه ارز دیجیتال

اخبار "cryptocurrency" و "Blockchain" از ژاپن
کشور ژاپن و دوستدار "cryptocurrency" و"blockchain" طی هفته گذشته شاهد پیشرفت های چشمگیری در عرصه ارز دیجیتال بوده است. طی این هفته یک سازمان خود محور راهنمایی وسیعی را برای مشترکین رمزنگاری معرفی کرده است و یکی از شرکتهای بزرگ خدمات مالی "SBI Holdings" سیاستهای منطبق و لازم را با استفاده از فناوری "blockchain" انجام خواهد داد.

اخبار مهم

انجمن تجارت "Cryptocurrency" ژاپن دستورالعمل حضانت را منتشر می کند
انجمن تجارت "Cryptocurrency" ژاپن (JCBA) که یک سازمان خود نظارتی برای صنعت "cryptocurrency" در ژاپن است راهنمایی هایی را برای اپراتورهای حضانت "cryptocurrency" منتشر کرده است.

"JCBA" پیش از معرفی قانون تسویه صندوق ، دستورالعمل هایی را برای متولیان رمزنگاری صادر کرد. این سازمان مسئولیت های متفاوتی از متولیان رمزنگاری را تشخیص داده و پیشنهاد کرده است که باید بین ارزهای مجازی که بر اساس تفاوت در ویژگی های تجاری در آن دارایی ها قابل دستیابی هستند ، تفاوت ایجاد شود.

سیستم عامل بازی غیر متمرکز نسخه ژاپنی را منتشر می کند
"Sandbox" ، یک بازی غیرمتمرکز ، داشبوردی به زبان ژاپنی را راه اندازی کرد. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد تا شخصیت ها را به عنوان ارزهای دیجیتالی و قابل تعویض ایجاد و از آن استفاده کنند. کاربران از "VoxEdit" برای ایجاد دارایی "NFT" خود و فروش آنها استفاده می کنند. سپس کاربران می توانند بازی ها و مسابقات ژانرهای مختلف از جمله ورزش های رزمی را ایجاد و میزبانی کنند.

شرکت "SBI" ، یک شرکت جدید ایجاد کرده است که راه حل هایی را برای "Know Your Customer "KYC و فرآیند مبارزه با پولشویی "AML" با فناوری "blockchain" ارائه می دهد. این شرکت جدید با همکاری بین شرکت "SBI" و شرکت بین المللی فناوری اطلاعات "NEC" تشکیل شد.

این شرکت جدید "SBI Digitrust" نامیده می شود و با سرمایه 300 میلیون ین (2،766،000 دلار) سرمایه گذاری می شود ، 66٪ آن توسط "SBI Security" و 34٪ توسط "NEC" سرمایه گذاری می شود. 

تبادل رمزنگاری Bitbank" "، تقریبا 30٪ از بازار داخلی را در اختیار دارد . تبادل رمزنگاری ژاپنی "Bitbank" داده هایی را منتشر کرده است که نشان می دهد متوسط ​​سهم بازار این کشور در حجم معاملات داخلی فیزیکی داخلی 30٪ است. با استناد به داده های انجمن ارز مجازی ژاپن ، "Bitbank COO Hiroyuki Mihara" نوشت که سهم معاملات نقدی داخلی "Bitbank" در این مدت به طور متوسط ​​30.2٪ بوده است.

در حالی که 30 درصد ممکن است برای یک ارز مبادله ای در یک کشور دوستدار رمزپایه مانند ژاپن چشمگیر به نظر برسد ، اما حاکی از کاهش سهم بازار برای "Bitbank" است. 

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خیابان میرداماد، خیابان سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.