ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

چهار دلیلی که می توان نتیجه گرفت بیت کوین پتانسیل بالا رفتن را دارد!

چرا قیمت بیت کوین بالا می رود؟ چهار دلیل وجود دارد که می توان نتیجه گرفت که بیت کوین پتانسیل بالا رفتن را دارد!

با توجه به قیمت "BTC" که در حال حاضر بیش از 8.200 دلار شده است ، چندین شاخص نشان می دهد که ممکن است روند بازگشت و صعودی به قیمت های قبلی را داشته باشد.


۱. پشتیبانی از قیمت بیت کوین دوباره برقرار می‌شود
به نظر می رسد که قیمت بیت کوین فعلاً پایین مانده است. (BTC / USD) هر دو در نمودارهای روزانه و هفتگی ،بارها حمایت های خود را رد کرده اند. پس از بالا رفتن حدود 8،400 دلار در روز دوشنبه ، 14 اکتبر ، بیت کوین از حمایت شاخص "Bollinger Bands "BB استفاده کرد ، و پشتیبانی فعلی در حدود 7،860 دلار است.

از آنجایی که قیمت بیت کوین طی هفته گذشته در نیمه پایینی "Bollinger Bands "BB متغیر بوده است ، این موضوع باعث شده است که خطوط "BB" سفت شود ، این باعث شده است که مقاومت در نمودار روزانه (BTC / USD) کاهش یابد و فقط به 8،550 دلار برسد.

هفته آینده ، گاو نر بیت کوین برای شکسته شدن از روند نزولی فعلی ، باید ببیند که قیمت آن را در روند بالای 8،120 دلار را حفظ می کند و ما را به سمت مقاومت بعدی خود در نمودار هفتگی بیت کوین به بالای 8،550 دلار سوق می دهد.

2. شاخص قدرت نسبی (RSI) پنهان به نظر می رسد
شاخص هفتگی قدرت نسبی (RSI) چیزهای زیادی به ما نشان نمی دهد. با این حال ، (RSI) در نمودار روزانه نشان می دهد که ممکن است بیت کوین بعد از پایین آمدن در ساعت 30.75 در تاریخ 19 اکتبر ، برای بازگشت معادل صعودی آماده شود و بازیابی مجدد مسیر صعودی را آغاز کرده است.


3. میانگین همگرایی بین بیت کوین (MACD)
یکی دیگر از شاخص هایی که علائم اولیه بهبودی را در نمودار روزانه بیت کوین نشان می دهد ، میانگین همگرایی (MACD) است که امروز شروع به باز شدن از خط سیگنال کرد.
اقدام اخیر قیمت بیت کوین نیز پس از 8 روز نشان دادن الگوی نزولی ، باعث ایجاد نوار سبز تیره در هیستوگرام (MACD) شده است. با این حال ، این شاخص های اولیه از معکوس صعودی بیت کوین است ، زیرا نمودار هفتگی (MACD) هنوز هم نزولی است

4- سودآوری معادن بیت کوین سالانه کم است
چشم انداز معکوس احتمالی مورد استقبال معدنچیان بیت کوین خواهد بود ، که از زمانی که بیت کوین در فوریه سال جاری در حدود 3500 دلار معامله می کرد ، با سودآوری کم مواجه شده اند.

در عین حال ، این در واقع می تواند یک شاخص صعودی دیگری را فراهم کند ، چرا که معدنچیان فروشندگان بازار طبیعی هستند.

از نظر تئوری ، با نزدیک شدن قیمت بیت کوین به قیمت ناگهانی برای معدنچیان ، این فروشندگان طبیعی انگیزه ای دارند که برای کاهش فشار فروش در بازار موجودی خود را نگه دارند.

در حقیقت ، درحال حاضر معدنچیانی که کمتر از 10 سنت در هر کیلووات ساعت پرداخت می کنند می توانند بیت کوین را بدون ضرر معدنکاری کنند.

حتی غول های معدنی مانند "Bitmain" که از نرخ برق کم صنعتی در حدود 0.06 سنت در هر کیلووات ساعت بهره مند می شوند ، در حال حاضر دچار پیچیدگی می شوند ، زیرا حرکت دیگر برای بیت کوین می تواند برای معدنچیان چینی بیت کوین که 60 درصد از هش را کنترل می کنند ،از لحاظ  مالیخراب کند.

"Cointelegraph" از کارآفرین استخراج بیت کوین از امیر نس "Amir Ness" پرسید: با چه قیمتی باید بیت کوین برای مزرعه معدن خود بیفتد تا سودآور شود؟

امیر نس کارخانه معدنکاری "A-Block" را در ایرکوتسک سیبری اداره می کند ، که از هزینه های برق فقط 0.055c در هر کیلووات ساعت بهره می برد.

وی پاسخ داد كه حتی با 0/055cc به ازای هر کیلووات ساعت ، قیمت بیت کوین برای جلوگیری از خسارت در معدن باید بیش از 6،500 دلار بماند.

 

 طبق گفته Cointelegraph باید تحقیقات خود را هنگام تصمیم گیری انجام دهید و از هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی که شامل ریسک باشد جلوگیری کنید.

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خیابان میرداماد، خیابان سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.