ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

اهمیت مبادلات غیرمتمرکز "DEX"

جان مکافی"John McAfee" کارآفرین و مدافع ثابت رمزنگاری آمریکایی ، اهمیت استابلکین ها "Stablecoins" را برای اتخاذ ارز غیرمتمرکز (DEX) مطرح کرده است.

مک آفی استدلال خود را در توییتی که در تاریخ 20 اکتبر منتشر شد ، بیان کرد.

Stablecoins به عنوان یک راه حل موقت
در این گفتگو با مک آفی از "مقابله با اصلی ترین مانع برای تبدیل ارزهای رمزپایه و "fiat" که استفاده از صرافی غیرمتمرکز برای کاربران ایجاد می شود" آغاز می شود:

مسئله اصلی در مورد مبادلات غیر متمرکز چیست؟ چگونه ارزهای فیات "fiat" خود را وارد و خارج می کنید؟ بسیار دشوار است ، زیرا هیچ گونه اطلاعاتی در بورس غیرمتمرکز ، نام ، آدرس ، شماره امنیت اجتماعی ، ایمیل و هیچ چیز جمع آوری نمی شود. "

مک آفی به جای یافتن مکانیزمی برای تبدیل فیات "fiat" ، چشم انداز خود را برای واقعیتی بیان کرد که در آن ارزهای ملی "fiat" به طور فزاینده ای بی ربط می شوند و تعدد ارزهای رمزپایه برای تأمین نیازهای افراد کافی است:

وی گفت: "شش ماه از یک سال دیگر ، یا یک سال دیگر و یا دو سال دیگر را تصور کنید که از اهمیت "fiat" کاسته می شود ، فقط می توانید خانه و اتومبیل و کفش با کریپتوکارنسی ، یا بیت کوین و یا مونرو و اتریوم دیگران بخرید. به زودی می توانیم همه چیزهایی را که نیاز داریم با کریپتو کارنسی به دست آوریم. "

مک آفی سپس با ارائه این موضوع که "واضح است که موقتاً ارزی مانند "DAI" می تواند به کاهش نیاز کاربران "DEX" در مورد نگرانی از برداشت "fiat" کمک کند" ، توانست دیدگاه خود پر اهمیت نشان دهد و برای بررسی و ثبت آن اقدام کند.

وی خاطرنشان كرد: "تصور کنید که ارز خود را از یک "DEX" در "DAI" خارج کنید ، همیشه یک دلار ارزش دارد."

"McAfee DEX"
همانطور که گزارش شد ، مک آفی در اوایل این ماه "McAfee DEX" را راه‌اندازی کرد. یک پلت فرم معاملاتی غیرمتمرکز و توزیع شده که مستلزم عدم بررسی مشتری شماست و چیزی را مسدود نمی کند

هر  اتریوم  "ETH" مانند "DAI" می تواند بدون پرداخت هزینه به نسخه بتا اضافه شود که با علائم نامشخص تر در آینده پشتیبانی می شود.

در زمان راه اندازی ، مک آفی با تأکید بر این که جامعه رمزنگاری با این سؤال روبرو است که آیا آرزوهای آنها فقط به گسترش امکانات و اینکه "همه چیز در مورد پول" محدود شده است یا نه ، در مورد طرفداری از "DEXs" استدلال کرد. 

از ژانویه سال 2019 ، با بررسی بیش از 400 مبادله بین المللی رمزنگاری نشان داده بود که سکوهای غیرمتمرکز فقط 19٪ اکوسیستم تبادل جهانی را به خود اختصاص داده اند و حجم معاملات آنها به کمتر از 1٪ از بورس های متمرکز رسیده است.

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خیابان میرداماد، خیابان سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.