ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

راه اندازی حساب های رمزگذاری شده با بهره

شرکت "Bitcoin IRA" ماه آینده حساب های رمزگذاری شده با بهره را راه اندازی می کند

شرکت "BitcoinIRA" با شرکت وام دارایی دیجیتال "Genesis Capital" همکاری کرده است تا به سرمایه گذاران این فرصت را بدهد که علاقه خود را برای "cryptocurrency" و دارایی های نقدی به دست آورند.

به عنوان بیانیه مطبوعاتی در تاریخ 21 اکتبر ، بیت کوین "IRA" مستقر در لس آنجلس از سال 2016 راه حل های حساب بازنشستگی فردی دارایی دیجیتال "IRA" را ارائه داده و بیش از 350 میلیون دلار سرمایه گذاری را پردازش کرده و از 4000 مشتری بهره می برد.

بهره به دست آمده می تواند به جبران هزینه ها کمک کند
بیت کوین IRA COO ، کریس کاین "Chris Kline"، استدلال کرده است که اضافه کردن حسابهای سودآور به برنامه رمزنگاری شرکت و وام نقدی به افزایش سرمایه گذاری به مبادلات غیر متمرکز کمک خواهد کرد و ادعا می کند:

"وام با استفاده از ارزهای رمزپایه و پول نقد فرصتهای جدید و ایمن را برای مشتریان فراهم می آورد تا رشد حسابهای بازنشستگی خود را به حداکثر برساند. بهره به دست آمده توسط مشتری می تواند هزینه های معاملاتی یا حق الزحمه نگهبانی را جبران کند ،که اساساً ایجاد یک حساب کاربری رایگان است که این هزینه ها را به چیزی از گذشته تبدیل کند. "

بنا بر گزارش ها ، اولین حساب های سودآور در ماه نوامبر برای تعداد محدودی از شرکت کنندگان به صورت مبتدی و اول خدمت ارائه می شود. طبق اعلام این شرکت ، نرخ سود سالانه براساس هر ارز و مدت زمان مشخص شده متفاوت خواهد بود و جزئیات نهایی برنامه در آینده اعلام خواهد شد.

در این اطلاعیه مطبوعاتی آمده است كه این محصول جدید از جدیدترین بیت کوین "IRA" مبادلات رمزنگاری و امنیت بیومتریک پیروی می كند.

این شرکت با "BitGo" همکاری می کند تا کیف پول دیجیتالی چند امضایی را به مشتریان ارائه دهد.


همانطور که گزارش شد ، علیرغم نگرانی در مورد نوسانات دارایی ، محبوبیت حسابهای دارایی "IRA" در سال 2017 در حال افزایش بود.

معامله گران باتجربه از مزایای مالیاتی قابل توجه "IRA" ها حمایت کرده اند.

همانطور که گزارش شد ، پیش از موفقیت ، "Genesis" مبلغ 425 میلیون دلار وام در مرحله دوم در سال 2019 و 553 میلیون دلار را در شش ماه نخست فعالیت خود در مرحله اول پس از راه اندازی در مارس 2018 پردازش کرد.

در ژانویه ، مدیر عامل این شرکت اعلام كرد كه بازار خرس "cryptocurrency" مطمئناً در راستای تجربه سایر وام دهندگان كریپتوکارنسی ، به رشد این شركت كمك كرده است.

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خ میرداماد، خ سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.