ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

قوانین ضد پول شویی اعمال خواهد شد

قوانین ضد پول شویی در مورد "Cryptocurrency" اعمال می شود
کنت بلانکو "Kenneth Blanco"مدیر شبکه اجرای جرائم مالی ایالات متحده (FinCEN) در نشستی در دانشگاه "Georgetown" گفت : که قوانین مبارزه با پولشویی (AML) برای همه اعمال می شود.

در 21 اکتبر ، نشریه تجارت بانکی "American Banker" گزارش داد که بلانکو گفت که شرکت های "fintech" که اطلاعات کاربران کریپتو کارنسی را گمنام ارائه می دهند ، باید مطابق قوانین "AML "مانند همه افراد عمل کنند.

بلانکو مسئولیت ها و قانون رازداری بانکی را برجسته می کند
به نظر می رسد بلانكو نظرات خود را به سمت سیستم های پرداخت رمزنگاری ناشناس هدایت می كند كه می تواند فعالیتهای مجرمانه را پنهان كند و یا كاربران را قادر سازد كه به طور ناشناس در رفتار جنایتکارانه شرکت کنند.

رئیس "FinCEN" در سخنان خود با اشاره به هدف اصلی سیاست "AML" ، کسب اطلاعات در مورد اینکه چه کسی در یک معامله پرداخت مشارکت دارد ، اشاره کرد و گفت:

"دلیلی وجود دارد که شما می خواهید بدانید شخص آن طرف معامله، ممکن است به نوعی با فعالیت غیرقانونی سر و کار داشته باشند. خواه مواد مخدر باشد ، یا قاچاق انسان . از طرف دیگر شما می خواهید بدانید آن شخص کیست. "

بلانکو به حضار گفت که به دست آوردن آن اطلاعات کار سختی نیست. وی گفت: "تنها چیزی که درخواست می کنیم نام ، آدرس ، شماره حساب ، معامله ، گیرنده و مبلغ است."

"بنابراین وقتی به من می گویید نمی دانید طرف مقابل چیست ، مشکل بزرگی دارید. زیرا شما را ملزم به دانستن می دانیم ، و این همان چیزی است که انتظار ما خواهد بود. "

در اوایل ماه جاری ، رؤسای سه تنظیم کننده اصلی مالی در ایالات متحده بیانیه مشترکی را منتشر کردند که هشدار به کاربران رمزپایه "AML" و مبارزه با تأمین مالی تعهدات تروریستی را یادآوری کرد و به شرکت های رمزپایه یادآوری کرد که آنها مشمول قانون رازداری بانکی "BSA" هستند. بلانکو در این رابطه گفت:

"تعهدات مربوط به "BSA" ، هنوز هم در آنجا انجام خواهد شد این که آیا شما یک شخص متقاضی ، متمرکز یا غیرمتمرکز هستید ، مهم نیست و شما نیز باید قادر به پیروی باشید."

اگرچه بلانكو به موضوع لیبرای فیسبوک نپرداخت ، اما این مسئله را روشن كرد كه در مورد "FinCEN" ، هیچ تفاوتی بین "stablecoin" و انواع رمزنگاری وجود ندارد.

"FinCEN" توسط کنگره برای مطالعه فناوری "blockchain" هدایت شد
"Cointelegraph" قبلاً گزارش داده بود كه مجلس نمایندگان آمریكا لایحه ای را تصویب كرده كه در آن به "FinCEN" فراخوانده شده است تا فن آوری "blockchain" را در زمینه مبارزه با جرم مالی مطالعه كند. این لایحه به مدیر "کنت بلانکو" نیاز دارد که تحقیقاتی را در مورد استفاده از فن آوری های نوظهور ، مانند فناوری "blockchain" ، در "FinCEN" انجام دهد.

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خ میرداماد، خ سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.