ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

پیشرفت فناوری بلاکچین با پروژه "Klaytn"

"Binance" به شورای پروژه غول پیکر اینترنتی "Kakao" بلاکچین پیوست

"Klaytn" ، یک پروژه بلاکچینی است که به رهبری غول اینترنتی "Kakao" پیش می رود ، در بیانه ای مطبوعاتی که در تاریخ 22 اکتبر با "Cointelegraph" به اشتراک گذاشته شد  اعلام کرد که مبادله "Cryptocurrency Binance" در حال پیوستن به شورای حکومتی پروژه  "Klaytn" است ، تا فشار بیشتری را برای پیشرفت فن آوری های "blockchain" در پیش بگیرد.

 

"Binance" به 24 عضو دیگر شرکت مانند "LG Electronics" ، "Unionbank" فیلیپین و "Celltrion" می پیوندد تا تصمیمات کلیدی را برای پیشرفت های فنی و تجاری "Klaytn" بگذارد.

طبق اعلامیه مطبوعاتی ، "Binance" اولین بنگاه زنجیره ای است که به شورا پیوست. علاوه بر کار بر روی مدیریت شبکه ، مبادله در عملیات گره اجماع نیز شرکت خواهد کرد.

"Ground X" ، بازوی زنجیره ای "Kakao" ، پایه اصلی پلت فرم "Klaytn" خود را در تاریخ 27 ژوئن راه اندازی کرد و امیدوار است که این پلتفرم که مبتنی بر برنامه های غیرمتمرکز است ، منجر به پذیرش "blockchain" در کره جنوبی شود.

هیوندای با "Kakao" همکاری می کند
پیش از این "Cointelegraph" گزارش داده بود که "Hdac Technology" ، بازوی اصلی بزرگترین تولید کننده خودرو کره جنوبی "Hyundai Motor Group" ، به دنبال همکاری با مشاغل محلی بلاکچین مانند "Ground X" بود ، که به امید توسعه برنامه های بیشتر خود برای ایجاد صندوق های مشترک با شرکت های مالی و کشف شرکت های کوچک اما امیدوار کننده "blockchain"را پرورش دهد.

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خیابان میرداماد، خیابان سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.