ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

خرید دوج کوین

معرفی دوج کوین:

دوج کوین یک پلت فرم غیر متمرکز است که به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از ارز دیجیتال دوج کوین و ارزش آن معامله کنید.

تا دسامبر 2013 هر بیت کوین به ارزش 1083.14 دلار آمریکا رسیدو جهان شروع به تبدیل شدن دنیای ارز دیجیتال کرد.
بیلی مارکوس وجکسون پالمر فکر می‌کردند که ارز دیجیتال خیلی جدی گرفته شده‌است.آنها فکر کردند که ارز دیجیتال باید در مورد سرگرمی هم باشد و تنها در مورد پول نباشد. بنابراین، تصمیم گرفتند ارز دیجیتال خود را ایجاد کنند.این ارز دیجیتال سرگرم کننده دوج کوین نام گرفت.

دوج کوین در تاریخ 6 دسامبر 2013 راه اندازی شد.

این ارز براساس یک ارز دیجیتال موجود به نام لاکی کوین بود که در ابتدا به مردم برای استخراج یک بلوک داده می شد شکل گرفت.

خود لاکی کوین یک نسخه "سبک‌تر" از بیت کوین است که از تکنولوژی اسکریپت استفاده می‌کند.

در نتیجه مبتنی بر اسکریپت بودن، دوج کوین و اینکه  تنها می‌تواند توسط کامپیوترها استخراج شود و نه به وسیله سخت‌افزارهای ASIC، باعث شد انرژی و مصرف برق کمتری برای استخراج آن نیاز باشد از همین رو به ارز پرطرفداری تبدیل شد.

ارزش دوج کوین به چه صورت است :

دوج کوین محدودیت عرضه ندارد. این بدان معنی است که مقدار نا محدودی دوج کوین وجود دارد بنابراین قیمت دوج کوین به اندازه دیگرارز های دیجیتال مانند لایت کوین و بیت کوین که منابع محدودی دارند، افزایش نخواهد یافت.

فقط ۲۱ میلیون بیت کوین وجود خواهد داشت. با این حال، در حال حاضر تقریباً ۱۱۴میلیارد دوج کوین در جریان است. این برای تراکنش‌های کوچک بسیار عالی است وبه همین دلیل است که از آن برای کمک‌های مالی استفاده می‌شود.

بنابراین قیمت یک دوج کوین زیر ۱ درصد است، اما این به معنای بی‌ارزش بودن آن نیست.

کیف پول های دوج کوین:

چهار نوع پول کیف پول دوج کوین وجود دارد:

کیف پول نرم‌افزاری: دوج کوین دو کیف پول نرم‌افزاری برای دانلود عرضه می‌کند.

  1. Dogecoin Core: این کیف پول  شامل کل دوج کوین بلاکچین است. دانلود آن زمان زیادی طول می‌کشد. با این کامپیوتر شما به یک‌زیر مجموعه دوج کوین تبدیل می‌شود.
  2. MultiDoge: در این کیف پول اطلاعات کافی برای استفاده از دوج کوین ذخیره می شود، اما کامپیوتر شما به یک‌گره کامل تبدیل نخواهد شد.

کیف پول آنلاین: این نوع از کیف پول های دوج کوین به شما اجازه می‌دهد که بدون دانلود و ذخیره‌سازی در کامپیوتر خود از دوج کوین استفاده کنید.

کیف پول کاغذی: این کیف پول ها قابل چاپ هستند . استفاده از این کیف پول ها راه امنی برای ذخیره دوج کوین است. 

کیف پول سخت افزاری: این کیف پول ها دستگاه‌های سخت‌افزاری قابل جابجایی هستند، مثل قطعات یو اس بی. آقیمت کیف پول های سخت افزاری متفاوت است. همینطور استفاده از این کیف پول ها راه مناسب و امنی برای ذخیره دوج کوین می باشد.

 

 

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خ میرداماد، خ سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.