ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

خرید کاردانو

معرفی:

کاردانو یک سیستم مبتنی بر بلاکچین است که با استفاده از سکه ADA، که روی پلت فرم کاردانو است اجرا می‌شود. 

کاردانو یک پلت فرم قراردادی هوشمند است که ارز دیجیتال ADA آن را اداره می‌کند که می‌تواند برای ارسال و دریافت وجوه دیجیتال مورد استفاده قرار گیرد.

کاردانو که در سال ۲۰۱۵ آغاز به کار کرد، یکی از ۱۰ ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر سرمایه‌گذاری در بازار است.

کیف پول های کاردانو: 

 

  1. Ledger Nano S

کیف پول لجر نانو یکی از محبوب‌ترین کیف پول های سخت‌افزار کاردانو است که بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال را پشتیبانی می‌کند. لجر نانو نیز از ADA پشتیبانی می‌کند و امکان ذخیره، خرید و فروش کاردانو به روش ایمن را فراهم می‌کند و مانع از تهدید هکرها می‌شود. همان طور که "لولا نانو" ویژگی‌های امنیت پیشرفته مشخصی دارد، این کیف پول کمی هزینه‌بر است، در مقایسه با سایر کیف پول های سخت افزاری. همچنین استفاده از آن بسیار راحت می باشد .

  1. Trezor Model T

Trezor همچنین یک کیف پول سخت افزاری معروف است که از کاردانو و هزاران ارز دیگر پشتیبانی می‌کند. این دستگاه به عنوان یکی از امن‌ترین کیف‌های سخت‌افزار ارز دیجیتال در نظر گرفته می‌شود، که به فرد امکان می‌دهد تا از سرمایه‌های خود در برابر هکرها یا سرقت و یا اسکمرها محافظت کند. شما با نهایت راحتی می‌توانید ارز خود را معامله و ذخیره کنید. این سبک به گونه‌ای طراحی شده‌است که می‌تواند برای مبتدی‌ها و متخصصان مفید باشد.

 

  1. Daedalus Wallet

Daedalus یک کیف پول رسمی برای ارز دیجیتال کاردانو است که دراای نرم‌افزار متن‌باز است که برای ویندوز و MAC OS در دسترس است.

Daedalus یک کیف پول (HD)سلسله مراتبی است که پروتکل کاردانو را اجرا می‌کند و به عنوان یکی از بهترین کیف پول های  کاردانو برای مک شناخته می‌شود.

یکی از مهم ترین نکات این کیف پول  این است که فرآیند راه‌اندازی آن بسیار ساده است، که در آن دریافت و ارسال کاردانو و همچنین تاریخچه معاملات شما به راحتی در دسترس است.

 

 

 

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خ میرداماد، خ سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.