ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

خرید استلار

استلار چیست؟

شبکه استلار یک دفترکل مبتنی بر بلاک چین و پایگاه‌داده است که نقل و انتقالات میان ارزی ارزش و پرداختها را تسهیل میکند. دارایی دیجیتالی بومی استلار اکس ال ام نامیده می‌شود. با این حال، استلار می‌تواند از توکنهای دیگر نیز پشتیبانی کند.

به عبارت دیگر، استلار یک شبکه پرداخت بوده و لومنز نام ارز است.هر دوی انها توسط موسسه غیر انتفاعی stellar.org نظارت میشوند.

توجه: افراد گاهی به لومنز "استلار" می‌گویند، "درست مانند افرادی که گاهی به " اکس آر پی "یا" اتر " را ریپل یا اتریوم میگویند. در همه موارد نام توکن را با نام پلتفرم یا شرکت اشتباه می‌کنند. این توکن "استلار لومنز" یا "لومنز" نامیده می‌شود.

نکات تمایز استلار و لومنز

شبکه Stellar یک شبکه متن‌باز، توزیع‌شده، و اجتماعی است که برای تسهیل انتقال میان ارزی ارزش از آن استفاده می‌شود.

 • سایر توکنها را می توان در شبکه استلار ایجاد کرد. مانند اتریوم. بلاک چین استلار می‌تواند انواع دیگر توکن را نیز در خود جای دهد، به عنوان مثال نسخه‌های دیجیتال از پول نقد می‌تواند برای کمک به تسهیل انتقال ارزش به وجود آید. به دلیل این که نشانه‌ها می‌توانند صادر شوند، جابجا شوند و از طریق شبکه استلار انتقال داده شوند، استلار یکی از تنها انتخاب‌های شرکتها در کنار اتریوم است (اما نه تنها گزینه؛ برای مثال، شبکه ترون می‌تواند ICOs را نیز مدیریت کند).
 • مانند ریپل، استلار می‌تواند مبادلات بین ارزهای پولی نقد و ارزهای دیجیتال را کنترل کند.
 • هزینه‌های پایین (هر تراکنش دارای هزینه کم - ۰.۰۰۰۰۱ لومن دارد.)
 • شبکه Stellar، و در نتیجه لومنز و هر دارایی دیگری با استفاده از شبکه لومن، سرعت تراکنش های سریعی دارد که با ریپل رقابت می‌کند.
 • استلار از طریق پروتکل توافق جمعی استلار برای تضمین امنیت شبکه از طریق یک شبکه غیر متمرکز امنیت شبکه رافراهم میکند.
 • Stellar.org، سازمانی که از استلار پشتیبانی می‌کند، مانند ریپل متمرکز بوده و مانند ریپل تراکنش و زیرتراکنشها را هدایت میکند. با این حال، برخلاف ریپل، Stellar.org غیر انتفاعی است و خود پلتفرم آن‌ها متن باز و غیر متمرکز است. از این رو، از طرفی بیشتر شبیه سازمانهای سنتی اند که میتوانند با سازمانهای دیگر ارتباط داشته باشند، و از طرف دیگر جامعه ای متن باز و توزیع شده دارند.
 • تا به حال بسیاری از شرکت‌های بزرگ استلار و ریپل را قبول کرده اند. مثلا آی بی ام و استلار در حال همکاری برای توسعه بلاک چین بانکداری هستند.

 

بطورکلی، استلار و لومنز با سایر ارزهای دیجیتال در بسیاری از سطوح رقابت دارند، اما در رقابت مستقیم با اتریوم برای ICOها و ریپل به عنوان شریک دیجیتال برای بانک‌ها و کسب و کارها رقابت می‌کنند.

این باعث می‌شود که لومنز یک ارز دیجیتال مهم در آینده خواهد بود. با این حال، به خاطر داشته باشید که قیمت پایین آن نسبت به سایر ارزهای دیجیتال بخاطر عرضه بسیار بالای آن است و نه ضعیف تر بودن آن.

معرفی کیف پول های استلار:

اگر به خرید ارز دیجیتال استلار فکر می‌کنید، ابتدا باید کیف پولی امن برای ذخیره استلار پیدا کنید. با این حال، مجموعه‌ای از کیف‌های پول در دسترس است، بنابراین برای اطلاعات بیشتر در مورد چند تا از محبوب‌ترین گزینه‌های معروف و یافتن موردی که برای نیازهای شما درست است، توضیحات زیر را مطالعه کنید.

 1. Ledger Nano X Wallet :کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس
 2. Atomic Wallet :کیف پول دسکتاپی اتومیک
 3. Ledger Nano S Wallet :کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس

 4. Stellar Desktop Client :کیف پول دستکتاپی استلار
 5. Stargazer Wallet : کیف پول موبایل استارگزر
 6. Lobstr Wallet : کیف پول موبایل لابستر
 7. Astral Wallet :کیف پول وب آسترا

مزیت کیف پول لجر نسبت به سایر کیف پول ها

از ویژگیهای مثبت کیف پول لجر این است که کلیدهای خصوصی شما توسط پین امن محافظت می‌شوند و هرگز به کس دیگری داده نمی‌شود.

اطلاعات تماس
 • آدرس: تهران, خ میرداماد، خ سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
 • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
 • ایمیل: [email protected]
 • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.