ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

خرید نئو

معرفی:

نئو یک پلت فرم بلاکچین و ارز دیجیتال است که با استفاده ازقراردادهای هوشمند، برای دیجیتالی کردن دارایی‌ها با هدف رساندن به شبکه بلاکچین طراحی شده‌است.

هدف ارز دیجیتال نئو این است که تا سال ۲۰۲۰ به پروژه شماره یک بلاکچین تبدیل شود.

در ژوئن ۲۰۱۷ بود که ارز دیجیتال نئو توسط Hongfei معرفی شد.

 

نئو بر اساس الگوریتم بلاکچین منحصر به فرداست و پشتیبانی از تجارت غیر متمرکز، شناسایی، و دیجیتالی کردن دارایی‌های مختلف را انجام می دهد.

RFID ها تکنولوژی بلاکچین را با هویت دیجیتالی ترکیب می‌کند، راه‌هایی برای دارایی‌های فیزیکی مانند پول یا سهام شرکت ایجاد می‌کند تا دیجیتالی شود و در شبکه نئو در یک روش همتا به همتا رد و بدل شود.

نئو قصد دارد که یک پلت فرم ایجاد کند که در آن سایر برنامه‌های غیر متمرکز را می توان با اجازه دادن به کاربران برای اجرای قراردادهای هوشمند در بلاکچین آن‌ها ساخته و در نتیجه گسترش فن‌آوری بلاکچین را افزایش داد.

در حالی که قراردادهای هوشمند در اتریوم تنها می‌توانند در یک زبان به نام solidity نوشته شوند، نئو قراردادهای هوشمند را  می‌تواند در زبان‌های برنامه‌نویسی معمول مانند C + +، Javascript، پیتون و غیره اجرا کند.

معرفی صرافی های برتر که ارز دیجیتال نئو را پشتیبانی می کنند :

معرفی کیف پول های برتر ارز دیجیتال نئو:

  1.  Ledger Nano S

اگر شما ارز دیجیتال نئو را برای بلند مدت نگه داری میکنید , کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس امن ترین گزینه برای امن نگه داشتن نئو می باشد. 

بهترین چیزی که بعد از استفاده از ترکیب کیف پول"نانو S + نئو" مورد استقبال هست، این است که مجبور نیستید کلید خصوصی را وارد کنید و یا آن را روی کامپیوترخود نگه دارید. این باعث می‌شود که شانس اینکه تا حد زیادی هک شوید را کاهش دهد. 

  1. NEON Wallet 

کیف پول نئو یکی از بهترین کیف پول هایی می باشد که در حال حاضر در بازار موجود است. این کیف پول  به شما این امکان را می‌دهد که ذخیره، دریافت و ارسال ارز دیجیتال نئو را به آسانی انجام دهید.

 با استفاده از کیف پول نئو دیگر نیازی نیست نگران امنیت ارز خود باشید زیرا کلیدهای خصوصی تان هرگز بر روی کارگزارهای نئو ذخیره نمی‌شوند. این به این معنی است که شما خودتان ارزتان را کنترل می‌کنید.

  1. Binance Web Wallet

بایننس یک تبادل سریع رو به رشد برای خرید و ارز های دیجیتال از هر جایی در جهان است.از همین رو این پلت فرم کیف پول نئو را در اختیار کاربران قرار داده تا معاملات و خرید و فروش ارز دیجیتال نئو را به آسانی انجام دهند.

  1. NEO GUI Desktop Wallet

این کیف پول جزکیف پول های دسکتاپی رسمی نئو است.این کیف پول به شما این امکان را می دهد از طریق واسط گرافیکی از آن استفاده کنید.

 

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خ میرداماد، خ سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.