ورود به حساب کاربری
تلفن: 26411089-021
تلفن همراه: 09122904397

شرایط خرید

قوانین و شرایط خرید و فروش ارزهای دیجیتالی

ثبت نام و ورود

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی در سایت ارزاینجا ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید سپس با نام کاربری و رمزعبور وارد سایت شوید .

پس از ورود به سایت گزینه های خرید و فروش برای کاربران فعال می شود که می توانید با کلیک بر روی خرید آنلاین در فهرست ارزهای دیجیتالی ، ارز مورد نظر خود را سفارش دهید.

هر کاربر با مشخصات خود فقط یکبار می تواند در سایت ثبت نام کند و در صورتی که بنا به هر دلیلی اکانت کاربری شخص بسته شد ، کاربر نمی تواند مجددا با همان مشخصات در سایت ثبت نام کند.

امکان تغییر نام کاربری پس از ثبت نام امکان پذیر نیست.

احراز هویت

  • کاربران عزیز باید دقت کنند در هنگام ثبت نام مشخصات درخواستی را به درستی وارد کنند
  • هم چنین تصویر کارت ملی و کارت بانکی و سلفی همراه با کارت ملی واضح و خوانا باشد تا از طرف ارزاینجا تائید شود. هم چنین آپلود این تصاویر ضروری است. 
  • ثبت دو کارت بانکی در موقع ثبت نام الزامی میباشد.
  • ضرورت آپلود این تصاویر به دلیل محیطی امنی است که ارزاینجا برای کاربران در نظر گرفته است.
  • یکی از مفاد مهم برای احراز هویت که باید توسط کاربران رعایت شود اطلاع و آگاهی نسبت به حساب های اجاره ای و عواقب کیفری آن می باشد، کاربران گرامی باید توجه داشته باشند که حساب کاربری خود را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهند.

آدرس والت 

کاربران گرامی ، لطفا در هنگام وارد کردن آدرس ولت کاملا دقت کنید. ارزاینجا هیچ گونه مسئولیتی را پس از ارسال ارز برعهده نمی گیرد و مسئولیت آن کاملا با خود کاربر است.

هم چنین انتخاب کیف پول مناسب بر عهده خود کاربران است .

خرید از ارزاینجا

کاربران برای خرید آنلاین از سایت ارزاینجا ، حتما باید از همان حسابی استفاده کنند که  در زمان ثبت نام مشخصات آن را وارد کرده اند . درصورت مغایرت  مشخصات حساب با حساب کاربر ، سفارش لغو می شود.

وارد کردن اطلاعات صحیح در هنگام خرید بر عهده خریدار می باشد و ارزاینجا هیچ مسئولیتی را در قبال اطلاعات اشتباه نمی پذیرد.

کسب اطلاعات درباره نوسانات ارزهای دیجیتال در آینده بر عهده خود کاربر است و ارزاینجا هیچ مسئولیتی را در قبال این نوسانات بر عهده نمی گیرد.

در صورتی که کاربر خرید آنلاین خود را در ساعات غیر کاری انجام دهد و نوسانات ارز دیجیتال تا زمان ثبت سفارش محسوس باشد ارزاینجا وظیفه دارد تا قبل از ثبت سفارش با کاربر مشورت کند .

کلیه فعالیت های این مجموعه در حوزه پول های الکترونیک و از محل درآمدهای قانونی مشتریان خود در خارج کشور بوده و هیچ گونه ارتباطی با دلار فیزیکی اسکناس یا حواله ندارد. 

این مجموعه تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش و اعلام نرخ ارز اسکناس یا حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.

زمان تائید ثبت نام : از ساعت ۹ تا ۲۴ حداکثر ۱ساعت 

زمان انجام سفارشات : 10 دقیقه تا 2 ساعت بعد از ثبت نهایی (سفارشهای خرید بعد از ساعت 24 فردای آن روز انجام میشود)

ساعات خرید آنلاین از سایت : 24 ساعته 7 روز هفته

اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران, خ میرداماد، خ سنجابی، بن بست یکم، پلاک ۳ واحد ۴
  • تلفن: 26410793 - 26410896 - 26411089
  • ایمیل: [email protected]
  • 7 روز هفته 10 صبح تا 10 شب
ارسال پیام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ارزینجا می باشد.